Ултраси нападнаха сина на шведска легенда (видео)

На ужасни сцени станаха свидетели зрителите на мача от шведското първенство Хелзингборг – Халмщад. Домакините загубиха с 1:2 и изпаднаха във втора дивизия. Старши треньор на Хелзингборг е бившият футболист на Барселона и Селтик Хенрик Ларсон. Гневни фенове атакуваха сина му Джордан след мача.

Иначе в срещата всичко тръгна отлично за домакините. Именно Ларсон-младши откри резултата в 82-ата минута, но гостите стигнаха до обрат, след като забиха два гола в рамките само на три минути. В 87-ата Матайсен изравни от дузпа, а в 90-ата отново той направи обрата пълен – 1:2. Първата среща в Халмщад беше завършила 1:1 и Хелзингборг се нуждаеше от победата тази вечер.

След последния съдийски сигнал бесни фенове на домакините нахлуха на терена и опитаха саморазправа със собствените си играчи. Повечето от футболистите успяха да се скрият по най-бързия начин в съблекаляната, но на терена остана 19-годишният син на треньора – Джордан Ларсон. Тийнейджърът отнесе няколко ритника, а няколко ултраси се опитаха да свалят фланелката от гърба му. В крайна сметка се намесиха стюарди и предотвратиха по-сериозен инцидент.

Всички залагащи в Bet365 изпаднаха в паника, защото никой не успя да се логне в сметката си. Това се дължи на издаденият лиценз за опериране на букмейкъра в България

Всеки ще получи в банковата си сметка наличните си пари преди затварянето на акаунта, проблем с новият акаунт няма да имате, защото Bet365 е вече лицензиран от ДКХ.