“Лудогорец” аут от Шампионската лига

“Лудогорец” отпадна във втория квалификационен кръг на Шампионската лига, след като претърпя поражение при гостуването си на унгарския МОЛ Види с 0:1.

След нулевото равенство отпреди седмица в Разград, вчера шампионът на България допусна минимална загуба с 0:1. Голът за маджарите бе дело на Анел Хаджич в 45-ата минута.

През цялото второ полувреме “Лудогорец” игра с човек по-малко, след като Върджил Мисиджан бе изгонен за втори жълт картон в 40-тата минута от австрийския съдия Мануел Шуетенгрубер.

Така “Лудогорец” продължава европейската си кампания в Лига Европа, където разградските “орли” ще играят с победителя от двойката Зрински и Ла Валета. Първият мач в Босна и Херцеговина завърши при резултат 1:1.