Борусия (Дортмунд) смаза Легия в шоу с 12 гола (ВИДЕО)

Борусия (Дортмунд) разгроми Легия (Варшава) с 8:4 в спиращ дъха мач от група F на Шампионската лига. Огромна вина за невероятния резултат носи лежерната игра на вратарите и защитниците на двата тима. Някои от ситуациите дори пораждат и съмнения.  Българският национал Михаил Александров не влезе в игра за полския тим. Атакуващият полузащитник направи първите си крачки в големия футбол именно в Дортмунд, където изкара близо три години.

С хеттрик за домакините се отличи Марко Ройс, който за първи път от месец май намери място в стартовия състав. По две попадения реализираха Шинджи Кагава и Александър Прийович, а останалите бяха дело на Нури Шахин и Осман Дембеле, който асистира за головете на японеца. Борусия Дортмунд е лидер в групата с 13 точки, докато Легия е на дъното с 1 точка. В последния кръг германците гостуват на Реал (Мадрид), който е втори с 11 точки.

Истинска голова вихрушка се завихри на “Сигнал Идуна парк” до почивката, когато паднаха цели 7 гола. Още до 32-ата минута резултатът вече беше 5:2. Изненадващо гостите поведоха с гол на Александър Прийович в 10-ата минута, който вкара с класно изпълнение. Радостта им обаче беше твърде кратка, защото Шинджи Кагава заби два гола в рамките само на секунди (17,18) и направи обрата пълен – 2:1. И при двете попадения японецът наказа ужасни грешки на отбраната след асистенции на Дембеле. Нури Сахин (20) покачи на 3:1 след детински гаф на вратаря Радослав Черняк. Прийович (24) върна интригата скоро след това. Този гол сякаш допълнително ядоса домакините, защото те обсадиха отново вратата на Черняк. Османе Дембеле в 29-ата минута се разписа за 4:2 след поредна наубедителна намеса на стража на Легия, а Марко Ройс (32) го простреля за пети път, завършвайки дълго продължило разиграване.

През второто полувреме лудостта на терена продължи. В 52-ата минута Ройс се възползва от поредната асистенция на неудържимия Дембеле.
Легия също успя да се разпише още веднъж в 57-ата минута чрез Кучарчик, получил хубаво подаване от Радович на добра позиция.
Четвърт час преди края влезлият като резерва Пиер-Емерик Обамеянг нацели гредата. В 81-ата минута  Кристиан Пулишич напредна и центрира за Шюрле, чийто удар с глава беше спасен, но Феликс Паслак направи успешна добавка за 7:3. Полският гранд върна още един гол след безумно отиграване в отбраната на Борусия. Разписа се Неманя Николич, който получи подаване от Радович. В добавеното време Ройс получи пас от Обамеянг и вкара по диагонала, оформяйки своя хеттрик и крайното 8:4 в този луд, луд мач, за който дълго ще се говори.

Всички залагащи в Bet365 изпаднаха в паника, защото никой не успя да се логне в сметката си. Това се дължи на издаденият лиценз за опериране на букмейкъра в България

Всеки ще получи в банковата си сметка наличните си пари преди затварянето на акаунта, проблем с новият акаунт няма да имате, защото Bet365 е вече лицензиран от ДКХ.