Любовна връзка между брат и сестра завърши с убийството на две момчета!

Любовна връзка между брат и сестра завърши с убийството на две момчета, както и опит за убийство на другите им четири деца във Великобритания. Кървавата баня е била планирана с цел да се прикрият кръвосмешението си, пише вестник „Сън“.

35-годишната Уикед Барас редовно казвала на децата си, че щом тя им е дала живот, тя има правото и да им го отнеме.

Първата жертва на двойката брат и сестра е 13-годишният Тристан, а следващата е 14-годишният Блейк. Действието си е развива в Шефилд през май месец.

Уикед и нейният партньор полубрат, 37-годишният Брандън, удушили двамата си по-големи сина. Само ден преди това те обаче опитали да ликвидират всичките шест деца чрез отравяне. Майката е била обсебена от страха, че британските социални служби ще ги вземат, когато разкрият за кръвосмешението.

Отравянето с лекарства обаче не е довело до желания за Уикед и Барас резултат, при което започнали да търсят алтернативи.

Едно от по-малките деца разказва пред „Сън“, че неколкократно майка му и баща му се опитвали да го удавят във ваната.

Безскрупулните родители са осъдени на доживотен затвор, като трябва да са поне 35 години зад решетките преди да апелират за предсрочно освобождаване.

Брандън и Уикед са от една и съща майка. В хода на съдебното дело става ясно, че двамата поддържали сексуални отношения още от тийнейджърските си години.

Едва сега обществено достояние стават и подробностите около двойното убийство на децата. Двете момчета са били удушени с найлонови чували.

Повдига се въпросът обаче дали трагедията е могла да бъде предотвратена.

В серия от публикации във Facebook в месеците преди престъпното деяние, родителите са писали серия от съмнителни цитати в статусите. Единият от тях е на писателя Стивън Кинг, който гласи: „Убийството е като чипс – не можеш да спреш само с едно“. Друг пример е качване на илюстрация на Джак Изкормвача. Както и самопризнанието на Брендън, който открито в социалните мрежи определил като „психопат“.

Следвайте ни в социалните медии